Friday, 09 June, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Zara Feiss – srebrne lampy z mozaiki
Feiss, Lampy do salonu

Zara Feiss – srebrne lampy z mozaiki

Wyjątkowa i niespotykana kolekcja lamp Zara Feiss wyróżnia się na rynku oświetleniowym, Lampy tej amerykańskiej serii zrobią wrażanie na każdym widzu.

Zara Feiss – lampy ze srebrnej mozaiki

Lampy Zara Feiss to to czego szukasz. Srebro to jedna z najgorętszych barw sezonu. Zarówno jego ciepłe, jak i zimne odcienie święcą triumfy w świecie mody i aranżacji wnętrz. Co rusz spotykamy srebrne dodatki do domu, elementy tekstylne, a także co najlepsze- srebrne oprawy oświetleniowe! Za trendami podąża również znana wszystkim marka Feiss, której jedna z nowszych , idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Składająca się z kilku elementów kolekcja Zara oczarowuje swoim wyglądem nawet najbardziej zatwardziałych tradycjonalistów. Srebro, oszronione szkło oraz połączenie tradycji z nowoczesnością to słowa idealnie opisujące serię Zara Feiss.

Zara Feiss

Lampy wiszące z odrobiną szwedzkiego designu

Wśród iskrzącego się z daleka srebra, znajdziemy m.in. gustowną lampę wiszącą Zara Feiss.  Jej niepowtarzalny styl sprawia, że lampa ta jest bardzo często wybierana przez osoby, które pragną w swoich wnętrzach świeżości, a jednocześnie są wierne tradycyjnym rozwiązaniom oświetleniowym. Lampa Zara I to połączenie pierwiastka nowoczesności i tradycyjnej nutki szwedzkiego designu. Nie inaczej opisać możemy elegancką wiszącą lampę Zara II. Pomimo, że inspirowana lampą Zara I, posiada swój odmienny charakter. Oprawa ta świetnie sprawdzi się w salonie lub lobby hotelowym.

Lampa wisząca Zara Feiss

Plafon Zara Feiss do mniejszych pomieszczeń

Do pomieszczeń o mniejszym metrażu, marka Feiss przygotowała utrzymaną w tym samym stylu, plafon na sztywnym zwieszeniu. Oprawa ta, pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, bardzo dobrze doświetla wnętrze i może stanowić główne źródło oświetlenia. Jako jej uzupełnienie wykorzystać można szykowny kinkiet pokojowy Zara. Zestawienie dwóch lub trzech kinkietów Zara pozwoli uzyskać ciekawą kompozycję, która na pewno przyciągnie wzrok nie tylko domowników. Kinkiety Zara przez część właścicieli użytkowane są również jako nietypowe lampki nocne. Zamontowane w okolicy łóżka, umożliwią bezpieczne do niego dotarcie, a także delektowanie się ulubioną lekturą przed snem. W sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl na pewno znajdziesz dla kinkietów świetnych towarzyszy.

Plafon Zara Feiss

Lampy odpowiednie do sal konferencyjnych

Tradycyjnym rozwiązanie, którego nie mogło zabraknąć w kolekcji Zara marki Feiss jest stylowa oprawa sufitowa. Jej kunsztowny wygląd i bogate zdobienia będą ładnie komponować się z większymi pomieszczeniami takimi jak sale konferencyjne, czy też sale balowe. Lampa ta rozświetla równomiernie swoim blaskiem, a jednocześnie stanowi niesamowicie piękną ozdobę. Jej wykorzystanie może być połączone z montażem kinkietów pochodzących z tej samej serii, będą wówczas tworzyły spójną kompozycję artystyczną. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by poszaleć i powiązać lampy należące do różnych kolekcji!

0 comment on Zara Feiss – srebrne lampy z mozaiki

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *