Wednesday, 29 March, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Parkman Feiss – minimalistyczne lampy o kulistym kształcie
Feiss, Klasyczne oświetlenie

Parkman Feiss – minimalistyczne lampy o kulistym kształcie

Eleganckie lampy Parkman to propozycja do salonów, łazienek, hoteli i wielu innych wnętrz. Wysoka jakość tych opraw oświetleniowych i znana marka wpływa na ich prestiż.

Minimalistyczne lampy Parkman Feiss

lampy Parkman Feiss są dla Ciebie. W dzisiejszych czasach minimalistyczny nie musi wcale oznaczać nowoczesny. Minimalizm we wnętrzach to nie tylko białe meble pochodzące ze szwedzkiej sieciówki i sterylnie białe ściany. Życie zgodnie z ideą minimalizmu to również tradycyjne, nieprzeładowane dodatkami i bibelotami wnętrza. Dzisiaj minimalizm ma zupełnie inną twarz, niż jeszcze kilka lat temu, gdy dopiero pojawiał się w naszym kraju za sprawą skandynawskich katalogów i znajdowanych w Internecie inspiracji. Świetnym przykładem, w którym harmonijnie współpracuje ze sobą tradycja oraz minimalizm jest kolekcja oświetleniowa Parkman Feiss. W tej mini serii znajdziemy proste projekty, które idealnie wpasują się zarówno do wnętrz typowo tradycyjnych, jak i charakteryzujących się nowoczesnym minimalizmem rodem z dalekiej Skandynawii.

plafon Parkman Feiss

Lampy sufitowe Parkman Feiss

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu zasługuje na pewno plafon Parkman. To niezwykle gustowne połączenie wysokiej jakości metalu oraz szkła jest rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oprawa ta została wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki czemu jest eleganckim projektem nadającym całej aranżacji szyku oraz niecodziennego charakteru. Plafon z powodzeniem można wykorzystać również w trakcie urządzania pokoju hotelowego, sali restauracyjnej, a także przestrzeni biurowej. Plafon Parkman dobrze będzie czuł się nie tylko w towarzystwie innych lamp tego producenta, ale również w otoczeniu sobie podobnych łączących tradycję i nowoczesność projektów.

lampa wisząca Parkman Feiss

Lampy wiszące do wielu pomieszczeń

Lampa wisząca Parkman 1 oraz lampa wisząca Parkman 2 są oprawami oświetleniowymi, które warto przedstawić razem. Prosty kulisty klosz kryje tutaj pojedyncze źródło światła zawieszone na regulowanym, nowoczesnym łańcuchu. Oprawy różnią się pomiędzy sobą jedynie wielkością klosza. Do każdej z nich dołączony jest stylowy łańcuch o długości ponad 150 cm! Jest to świetne rozwiązanie, szczególnie wtedy, gdy poszukujemy lampy do większych, wyższych pomieszczeń. Lampy wiszące Parkman 1 Feiss  oraz Parkman 2 można dowolnie ze sobą zestawiać uzyskując ciekawe, przyciągające wzrok kompozycje. Polecamy je do sypialni, salonów, bibliotek, a także pokoi hotelowych oraz przestrzeni przeznaczonych do pracy biurowej. Ze względu na swój elegancki charakter z powodzeniem mogą zostać wykorzystane również w przestrzeniach reprezentacyjnych.  Np. w salonach SPA oraz salach restauracyjnych.

lampa sufitowa Parkman Feiss

Mini kolekcja oświetleniowa Parkman to świetny wybór w atrakcyjnej cenie. Lekkość konstrukcji oraz jej nowoczesny, a jednocześnie odnoszący się do tradycji. Design na pewno przypadnie do gustu każdemu poszukującemu niebanalnych rozwiązań oświetleniowych. Podobnie jak wiele innych projektów marki Feiss, seria Parkman dostępna jest w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

0 comment on Parkman Feiss – minimalistyczne lampy o kulistym kształcie

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *