Wednesday, 29 March, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Lennex Feiss – loftowe lampy
Feiss, Lampy do salonu

Lennex Feiss – loftowe lampy

Urzekająca prostota ze szczyptą industrialnego smaczku – tym właśnie charakteryzują się lampy Lennex Feiss. To lampy stworzone dla nowoczesnych wnętrz z klasą.

Lampy Lennex Feiss – kiedy urządzasz stylowy loft

Seria lamp Lennex Feiss nawiązuje w detalach do lamp fabrycznych. Jako lampy inspirowane stylem industrialnym, lampy amerykańskiej marki  producent stworzył do nowoczesnych, stylowych loftów. Ich industrialny charakter idealnie podkreśla zastosowanie przezroczystego szkła w połączeniu z gładkim metalem. Detale takie jak lekkie przydymienie szkła u nasady klosza, nawiązują do klimatycznych lamp naftowych używanych dawniej we wnętrzach przemysłowych. Podobnie jak górna część oprawy lamp. Jednocześnie jednak lampy są na wskroś nowoczesne, co sprawia, że ozdobić mogą nie tylko wnętrze ortodoksyjnego miłośnika starych fabrycznych wnętrz.

lampa wisząca Lennex Feiss

 

Lennex we wnętrzach nowoczesnych

Częściej, niż wnętrza starych fabryk, urządzamy zwykłe „M” na nowych osiedlach. czy to oznacza całkowitą rezygnację z industrialnych detali? Dzięki wiszącym lampom Lennex Feiss nie musimy rezygnować z niczego. Tworząc w naszym wnętrzu mariaż minimalizmu industrialnego z nowoczesnym, szukamy właśnie takich elementów – nowoczesnych w formie, lecz przyprawionych szczyptą przemysłowej historii.

Lennex lampy Feiss

 

Przemysłowy charakter lamp Lennex Feiss

Lampy Lennex Feiss, idealnie wtapiają się we wnętrza. Nie dominują, ani nie modelują przestrzeni w takim stopniu, w jakim jest to możliwe w przypadku lamp o kloszach metalowych lub szklanych nieprzezroczystych. Są więc idealnym dodatkiem do wnętrz prostych
i minimalistycznych. Jednak złagodzenie ich przemysłowego charakteru sprawia, że świetnie wyglądają również w aranżacjach eklektycznych i to nie koniecznie z przewagą stylu industrialnego. Doskonale zaprezentują się w skromnym wnętrzu rustykalnym, omiatając smugą czystego światła meble z surowego drewna i subtelnie ciepłe dekoracje.

lampa industrialna Lennex Feiss

 

Lampy nie dla każdego

Mimo pewnego uniwersalizmu prostych i minimalistycznych lamp wiszących Lennex Feiss. Nie są to lamy, które będą równie świetne prezentować się w każdym pomieszczeniu. Są z pewnością zbyt surowe do romantycznej sypialni i zbyt proste do salonu w stylu glamour. Lamp idealnych do tych wnętrz należy szukać w innych kolekcjach marki Feiss.

Ich nieco sztywna elegancja z pewnością jednak zostanie doceniona przez miłośników minimalizmu w ekskluzywnym wydaniu. Są inspirowane wspomnieniem po rodzących się w początkach XX wieku we wnętrzach starych fabryk, amerykańskich snach o odmianie losu. Dziś świetnie prezentują się jako połączenie skromności i luksusu we wnętrzach z klasą, urządzanych przez ludzi, których sny się spełniły.

0 comment on Lennex Feiss – loftowe lampy

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *