Friday, 08 December, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • OBERLIN Feiss – funkcjonalność w kształcie kuli
Feiss, Lampy do salonu

OBERLIN Feiss – funkcjonalność w kształcie kuli

Idealne piękno może łączyć w sobie lekkość i bogactwo zdobień. Tak jest chociażby w przypadku lamp OBERLIN Feiss, których aranżacja opiera się na kształcie lekkiej, stylowej kuli. Co warto wiedzieć o tym niezwykłym projekcie?

Feiss Oberlin – światło, które robi wrażenie.

Lampy z rodziny OBERLIN Feiss przyciągają wzrok. Nic w tym dziwnego, skoro ich aranżacja jest niezwykle lekka, a zarazem… bogata w szereg różnych zdobień. Zastosowanym w tych wiszących lampach kryształowych motywem przewodnim jest kula, która – w zasadzie – jest tylko swoistym rusztowaniem. Składa się ona z półkolistych, połączonych ze sobą części, z których każda jest przyozdobiona w niezliczoną ilość kryształów i innych zdobień. W momencie włączenia światła tej niezwykłej lampy, zaczyna ono niejako „przebijać się” przez wspomniane kryształy i tworzyć całą, przebogatą feerię delikatnych, świetlistych punkcików.

Lampy OBERLIN Feiss

Feiss Oberlin – aranżacyjna delikatność.

Mimo swych oświetleniowych walorów, lampy OBERLIN Feiss wyróżniają się niesamowitą, estetyczną lekkością. Cóż, zastosowanie tu dużej, świetlistej kuli z pewnością psuło by ten wizerunek. Dlatego zamiast niej postawiono tu na delikatnie zarysowaną, strukturalną kulę, której obrys nie przytłacza, lecz zaskakuje. W związku z tym, że mowa tu o lampie wiszącej, jest to też projekt niezwykle praktyczny. Duża jasność zainstalowanego w nim źródła światła sprawia, że lampa ta może oświetlić nawet duże, funkcjonalne wnętrza. Jednym słowem – zaskakuje ona swą potęgą, która zamknięta jest w aranżacyjnej delikatności, a nawet… niewinności.

OBERLIN Feiss

Zastosowanie – podstawowe wskazówki.

Lampy z rodziny OBERLIN Feiss sprawdzą się wszędzie tam, gdzie szczególny nacisk kładzie się na piękno powiązane z funkcjonalnością. Ich bogate, kryształowe zdobienie doskonale będzie się łączyć z aranżacją klasycznego, być może i urządzonego na biało wnętrza salonu lub pokoju dziennego. Z pewnością warto ją też wprowadzić do wnętrz, w których pierwszoplanową rolę odgrywa przestrzeń i naturalnie emitowane światło.

Podsumowując, lampy Feiss wyróżniają się bogatym zdobieniem i niecodzienną aranżacją. Dodatkowo znajdują zastosowanie we wnętrzach i ogrodach. I właśnie dlatego warto je mieć!

2 comments on OBERLIN Feiss – funkcjonalność w kształcie kuli

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *