Friday, 09 June, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Lampy Boynton Feiss
Feiss, lampy ogrodowe

Lampy Boynton Feiss

Mamy dziś przyjemność zaprezentować Państwu serię opraw oświetleniowych Boynton, stylizowaną na lampy marynistyczne. Lampy wykonane są ze stali nierdzennej, wykończonej szklanymi kloszami.

Szkło z bąbelkami powietrza w oprawach Boynton

W celu zwiększenia atrakcyjności producent użył efektownego szkła, w którym zatopione są pęcherzyki powietrza. Zabieg taki daje niezwykły efekt po włączeniu światła, kiedy to strumień świetlny rozszczepia się przez maleńkie bąbelki.

Lampy Boynton Feiss w morskim klimacie

Dzięki nawiązaniu do rybackiego klimatu, te lampy zewnętrzne najlepiej odnajdują się w nadmorskich miejscowościach, gdzie będą bardzo spójne z klimatem otoczenia. Seria ta jest przeznaczona nie tylko do wilków morskich, przygotowana jest także do tych klientów, którzy zakochani są w morskim wystroju, a poprzez dużą odległość do wybrzeża, mogą się przenieść nad nadmorską plażę, dzięki tym oprawom oświetleniowym.

Lampy o wysokiej jakości.

Lampy Boynton marki Feiss to produkty z wyższej półki. Dzięki użyciu stali nierdzewnej tak wysokiej jakości, a także wysokogatunkowego szkła, oprawy te posłużą Państwu przez naprawdę dług czas. Amerykański producent udziela na oprawy serii Boynton pięcio letniej gwarancji, ale oczywiste jest to, że w nienagannej kondycji posłużą one przez dziesięciolecia.

0 comment on Lampy Boynton Feiss

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *