Friday, 19 August, 2022

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Kelham Hall Feiss – lampy dla miłośników stylu i klasyki
Feiss

Kelham Hall Feiss – lampy dla miłośników stylu i klasyki

Na rynku lamp rzadko pojawiają się marki, które od samego początku emanują niesamowitym stylem i wyjątkowością. Ciekawym wyjątkiem jest tu marka Kelham Hall.

Przyciemniona, budząca się tajemnica

Lampy Kelham Hall Feiss są pod wieloma względami wyjątkowe. Ofertę tej marki można zresztą podzielić na dwa człony. Pierwszy z nich to oczywiście lampy przeznaczone typowo do wnętrz. Emanują one swoim niesamowitym blaskiem, ale też… charakterystycznym, przyciemnianym szkłem. „Owocem” tego połączenia jest stworzenie czegoś na wzór mocno klasycznej, wręcz XIX wiecznej stylizacji. Wystarczy rzucić okiem na niezwykłe projekty Kelham Hall Feiss, by oczami wyobraźni zobaczyć wiktoriańskie pałace i przechadzających się po nich ludzi. A może to tylko zjawy?

Lampy Kelham Hall Feiss

Ogrodowa jasność, która nie razi

Nie można zapominać, że Kelham Hall Feiss to również ciekawa kolekcja lamp ogrodowych. Wydają się one łączyć w sobie niezwykły blask szkła, z czarnymi oprawami. Co ważne, te drugie wcale nie ciążą tak zaprojektowanej kompozycji. Wręcz przeciwnie – podkreślają ją, a nawet w pewnym stopniu formują. Lekkie światło tychże lamp z pewnością nie tyle rozproszy ciemności każdego ogrodu, co raczej wzbogaci je niesamowitą wręcz kompozycją świetlną. I właśnie dlatego warto postawić na projekty marki Kelham Hall Feiss.

kinkiet Kelham Hall Feiss

Zastosowanie…

Gdzie zatem warto zamontować wiktoriańskie lampy wiszące Kelham Hall Feiss? Jeśli mówimy o rozwiązaniach dla wnętrz, to sprawdzą się one przede wszystkim w bogato zdobionych salonach. Ale jeśli ich posiadacze wprowadzili w domowej aranżacji pewną konsekwencję stylizacyjną, to można je postawić również w sypialni, która będzie idealnym miejscem dla stylowych plafonów.

Podsumowując, rozwiązania oferowane przez markę Feiss to coś więcej, niż lampy. To prawdziwe dzieła sztuki, na które powinien postawić każdy koneser aranżacyjnego piękna. Możemy Państwu zagwarantować, że jeżeli skusicie się na klasyczne lampy od feiss, to z całą pewnością, nie zwrócicie już uwagi na lampy innych producentów. Całą ofertę lamp tego amerykańskiego producenta, znajdziecie Państwo na stronie lampa-lampy.pl, gorąco zachęcamy do odwiedzin.

0 comment on Kelham Hall Feiss – lampy dla miłośników stylu i klasyki

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *