Wednesday, 29 March, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • HOBSON Feiss – propozycja dla osób, które lubią dużo… światła
Feiss

HOBSON Feiss – propozycja dla osób, które lubią dużo… światła

Lampy serii Hobson Feiss możemy zamontować w loftowych wnętrzach. Te minimalistyczne lampy, łatwo komponują się także w innych wystrojach.

Hobson Feiss seria lamp loftowych.

Lampy Hobson Feiss warte Twojej uwagi. Trudno urządzić wnętrze domu bez odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia. To ono decyduje o tym, jak rozświetlone będzie wnętrze i jak – w ogólnym rozrachunku – będzie się ono prezentować. Na szczęście dzięki lampom marki Feiss, kwestia odpowiedniej aranżacji wnętrza zejdzie na drugi plan. Są to bowiem lampy, które same w sobie tworzą piękny nastrój i to niezależnie od tego, jak dane pomieszczenie jest zaprojektowane.

Hobson

Przyciemniane szkło robi wrażenie

Lampy HOBSON Feiss to rozwiązanie, które urzeka swoim specyficznym i niezapomnianym wyglądem. Ich klosze składają się z dość oryginalnie zaaranżowanego szkła o lekko przyciemnianej stylistyce. Uwagę zwraca również sposób jego ukształtowania, który przywodzi na myśl połączenie stylu loftowego z pewną dozą nowoczesności. Nic więc dziwnego, że lampy te budują swoisty nastrój we wnętrzu wybranego pomieszczenia, wzbogacając go iście minimalistycznym designem.

 

Zastosowanie – co warto wiedzieć?

Lampy HOBSON Feiss to idealna propozycja dla typowych, nowoczesnych wnętrz, które utrzymane są w lekko minimalistycznej, a jednocześnie postindustrialnej stylistyce. Świadczą o tym wspomniane już wcześniej, loftowo ukształtowane klosze, a także dość minimalistyczna struktura, na której są one podwieszone. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jest to nawiązanie do typowej, industrialnej stylistyki, w której minimalizm odgrywa szczególnie ważną rolę. Poza tym nie ulega wątpliwości, że lampy loftowe Feiss sprawdzą się również w jasno rozświetlonych i naturalnych wnętrzach. Skojarzenia ze stylem loftowym nasuwają się tutaj same…

Lampy loftowe HOBSON Feiss to idealna propozycja dla osób ceniących sobie dużą dawkę rozświetlonej przestrzeni. Ich charakterystycznie ukształtowane klosze wypełnią ją mnóstwem światła a co za tym idzie – sprawią, że pomieszczenia te staną się jeszcze bardziej przystępne, wyjątkowe i… malowane światłem. Więcej lamp w stylu loftowym znajdziesz w sklepie internetowym lampa-lampy.pl. Zwłaszcza polecamy zapoznanie się z lampami zaprojektowanymi przez amerykańskich producentów.

0 comment on HOBSON Feiss – propozycja dla osób, które lubią dużo… światła

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *