Friday, 19 August, 2022

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Drawing Room Feiss – lampy w angielskim stylu
Klasyczne oświetlenie

Drawing Room Feiss – lampy w angielskim stylu

Eleganckie, angielskie wnętrza to coś za czym tęskniliśmy nie tylko dwadzieścia lat temu, ale również teraz. Rozpalony w kominku ogień, delikatne światło padające z kinkietów, a także gorąca herbata z miodem i cytryną, czegóż można chcieć więcej w jesienny wieczór.

Klasyczne lampy Drawing Room Feiss

Angielski styl Drawing Room Feiss. Uwielbienie angielskich domostw klasy wyższej to nic dziwnego. Przedstawiane nam w programach telewizyjnych wnętrza, biją ciepłem i domowym bezpieczeństwem, za którym tak tęsknimy w gonitwie dnia codziennego. Stworzenie podobnej przestrzeni jest więc dla nas celem, który ma zapewnić nam rodzinną harmonię oraz pozwolić na odseparowanie się od pracy, szkoły czy trudów dorosłego życia.

kinkiety Drawing Room Feiss
Kinkiet Drawing Room 2

Kolekcja lamp Drawing Room  Feiss to seria lamp idealnie komponujących się z angielskim stylem. Szykowne, a zarazem proste oprawy świetlne to propozycja nie tylko na zimowe wieczory, ale również letnie dni. W propozycji firmy Feiss znajdziemy zarówno oświetlenie główne, jak i tzw. lampy boczne.

żyrandol Drawing Room Feiss
Kinkiet Drawing Room 18

 

 

Klasyczny żyrandol do ogromnych pomieszczeń

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu, zasługuje osiemnastoramienna lampa wisząca Drawing Room Feiss. Oprawa ta jest połączeniem 18 przepięknie wyprofilowanych kloszy oraz orzechowej konstrukcji. Imponująca zarówno pod względem budowy, jak i wielkości lampa, sprawdzi się we wnętrzach klasycznych oraz pełnych bibelotów (które posiadają duszę). Producent umożliwia jej zawieszenie w nawet bardzo wysokich pomieszczeniach, o czym świadczy łańcuch mocujący długości 300 cm. Nie mniej interesującymi elementami kolekcji Drawing Room, są kinkiety. Na Klientów sklepu www.lampa-lampy.pl, oczekuje aż 5 różnych rodzajów kinkietów. Do dyspozycji kupujących pozostają zarówno oprawy pojedyncze, jak i podwójne. Kinkiety takie jak Drawing Room II i Drawing Room 2 to ciekawa propozycja do sypialni w stylu neoklasycystycznym. Proste kinkiety odnajdą się również w eleganckim hallu, czy też mniej oficjalnym salonie.

plafon Drawing Romm Feiss
Plafon Drawing Room

 

Lampy sufitowe Drawing Room

Wspominając o kolekcji Drawing Room, nie sposób nie wspomnieć o uroczych plafonach, które aktualnie powracają do łask. Gustowny plafon pokojowy Drawing Room II jest propozycją szczególnie polecaną do wnętrz o oficjalnym charakterze. Ciepłe światło plafonu na pewno idealnie skomponuje się z pomieszczeniem eklektycznym, a zarazem eleganckim. Orzechowe wykończenie lamp z serii Drawing Room, umożliwia ich wykorzystanie również we wnętrzach, w którym dominującym materiałem są ciepłe odcienie drewna.

lampa wisząca Drawing Room Feiss
Lampa wisząca Drawing room

Imponujące oprawy sufitowe, subtelne kinkiety, czy bogato zdobione lampy wiszące, znajdą Państwo w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl. W miejscu tym możliwe jest nie tylko zapoznanie się z całą kolekcją Drawing Room, ale również zakup wybranych produktów wchodzących w skład serii. Ponadto na stronie znajduje się wiele inspiracji oraz informacji dotyczących oświetlenia.

0 comment on Drawing Room Feiss – lampy w angielskim stylu

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *