Friday, 09 June, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Brianna Feiss – nowoczesne lampy do salonu
Feiss

Brianna Feiss – nowoczesne lampy do salonu

Minimalistyczne lampy Brianna Feiss wyróżniają się lekkością projektu i perfekcyjnym wykończeniem nawet najmniejszych szczegółów.

Minimalistyczny wygląd lamp Brianna Feiss

Lampy Brianna Feiss w nowoczesnym wydaniu. Minimalistyczny design jest świetnym wyborem zarówno do salonu, sypialni, jak i przestrzeni biurowej. Proste, a jednocześnie przyciągające wzrok oprawy oświetleniowe w kilka chwil potrafią odmienić wnętrze. Kolekcja Brianna Feiss jest świetnym przykładem minimalistycznej serii, która spodoba się każdemu bez względu na wiek! Proste, geometryczne formy oraz jasna kolorystyka to cechy, które zawsze są i będą modne we wnętrzach.

lampy Brianna Feiss

Żyrandol Brianna Feiss jako główne źródło światła

Jako główne źródło światła w kolekcji Brianna znajdziemy subtelny żyrandol dziewięcioramienny Brianna Feiss o minimalistycznej formie. Zastosowanie 9 źródeł światła umożliwiło stworzenie lampy, która bez problemu poradzi sobie z oświetleniem również większych przestrzeni. Subtelny żyrandol Brianna 9 dostępny w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl w szczególności polecany jest do minimalistycznych aranżacji sypialni, biura oraz pokoju dziennego. Jako jego uzupełnienie wykorzystać można (również będący częścią serii Brianna) minimalistyczny kinkiet Brianna 2 z białymi abażurami. Jest to nowoczesna oprawa oświetleniowa idealna jako dodatkowe źródło światła. Jej wykorzystanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do przestrzeni mieszkalnych. Minimalistyczny kinkiet można wykorzystać również w salonach kosmetycznych, salonach SPA, a także biurach. W przestrzeni hotelowej kinkiet Brianna 2 również znajdzie swoje miejsce.

złote lampy Brianna Feiss

Kinkiety Feiss jako uzupełnienie całej kolekcji

Całą aranżację oświetleniową można wyposażyć również w pojedynczy kinkiet w klasycznej aranżacji Brianna 1. Ten niewielki kinkiet wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Zestawienie ze sobą kilku tego typu kinkietów świetnie sprawdzi się w domowym kąciku wypoczynkowym, czy też w kobiecej garderobie. Kinkiet Brianna 1 może stać się również alternatywą dla tradycyjnej lampki stojącej na nocnym stoliku. Umieszczony nad wezgłowiem łóżka lub po jednej z jego stron kinkiet uprzyjemni wieczorne czytanie książki lub oglądanie telewizji. Kinkiety Brianna 2 i Brianna 1 możemy ze sobą dowolnie miksowane. W większych pomieszczeniach zastosowana może być ich większa ilość, która pozwoli np. ułożyć je w sposób geometryczny. Minimalistyczne kinkiety marki Feiss to modny dodatek, którego nie może zabraknąć w naszych domach w tym sezonie.

kinkiet Brianna Feiss

Gdzie można kupić takie lampy?

Wszystkie elementy niezwykle minimalistycznej serii Brianna przedsiębiorstwa oświetleniowego Feiss dostępne są w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji opraw oświetleniowych przeznaczonych zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

0 comment on Brianna Feiss – nowoczesne lampy do salonu

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *