Wednesday, 29 March, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Botanic Feiss – połączenie szkła i metalu
Feiss, Lampy do salonu

Botanic Feiss – połączenie szkła i metalu

Botanic i floral to stylistyka, która króluje w aranżacji wnętrz od kilku sezonów. Nawiązujące do flory (roślinności) elementy dekoracyjne oraz oprawy oświetleniowe są świetnym pomysłem na „przemycenie” kilku botanicznych elementów.  Szczególnie wtedy, gdy nie mamy czasu lub środków finansowych na całkowitą rearanżację wnętrza.

Lampy Botanic Feiss – mniej znaczy więcej

Delikatna, a zarazem klasyczna lampa Botanic Feiss jest idealnym przykładem dla powiedzenia, że czasami mniej oznacza więcej. Wykonane z wysokiej jakości metalu i szkła lampy Botanic Feiss posiadające roślinne zdobienia.  Oprawy oświetleniowe Botanic w szczególności polecane są do wnętrz nowoczesnych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je także w pomieszczeniach o tradycyjnym charakterze, które potrzebują odświeżenia. Pośród szeregów kolekcji Botanic (dostępnej w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl) znajdziemy główne źródła światła, które w przepiękny sposób rozświetlą salon, sypialnię, czy też pokój hotelowy lub pomieszczenie biurowe.

lampy Botanic Feiss

 

Botanic Feiss – połączenie nowoczesności z klasyką

Dla osób, które pomimo nowoczesnej duszy posiadają klasyczne upodobania, zaprojektowana została pełna blasku ekskluzywna lampa wisząca Botanic. Produkt ten doskonale czuje się solo, jak i parami. Pojedynczą lampę zamontować możemy np. nad stolikiem kawowym.  Podczas gdy kilka z nich świetnie rozświetli stół jadalniany lub większe pomieszczenie typu sali konferencyjnej. Lampa wisząca Botanic Feiss to elegancki i szykowny produkt, którego nie może zabraknąć w domach osób łączących minimalizm z szykiem i elegancją. W nowoczesnym pokoju dziennym swoje miejsce na pewno znajdzie także elegancki plafon do salonu Botanic. Ten elegancki plafon ze zdobieniami w stylu botanicznym w połączeniu z ciepłym odcieniem światła stworzy w pomieszczeniach cudowną atmosferę.

Wyjątkowy efekt rozpraszanego światłą

Przechodzące przez inkrustacje światło rozprasza mrok i maluje na ścianach ciekawe wzory. Do pomieszczeń mniejszych, a także pokoi hotelowych producent stworzył mniejszy model plafonu, który znamy jako mały plafon ze szklanym ozdobnym dyfuzorem światła Botanic. Jest to niewielka oprawa świetlna, którą polecamy szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu znajdują się również inne lampy oraz kinkiety. Podobnie jak jego większy odpowiednik mały plafon rzuca przepiękne wzory na ścianę podczas jego użytkowania.

Plafon Botanic Feiss

Jak pokazuje wieloletnie doświadczenie, czasami, by zmienić wygląd pomieszczenia wystarczy jedynie nabyć nową oprawę oświetleniową. Podobnie jest w tym przypadku. Seria Botanic marki Feiss to niekwestionowany hit, który odmieni Twoje wnętrza. Podejmiesz wyzwanie?

0 comment on Botanic Feiss – połączenie szkła i metalu

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *