Friday, 19 August, 2022

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Bellini Feiss – lampy kryształowe
Feiss

Bellini Feiss – lampy kryształowe

Seria Lamp Bellini Feiss przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom kryształowego oświetlenia w ekskluzywnym wydaniu.

Lampy kryształowe Bellini Feiss

lampy Bellini Feiss jako przykład kryształowego oświetlenia. Bogato zdobione oprawy oświetleniowe to trend, który święci triumfy już od kilkunastu sezonów. Pięknie mieniące się w promieniach słońca kryształki są ozdobą przyciągającą wzrok zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i bardziej strojnych. Na uwagę zasługuje oczywiście fakt, że wystarczy jedynie jedna bogato dekorowana lampa, by wprowadzić do pomieszczenia powiew świeżości i zupełnie odmienić jego charakter.

Bogata oferta lamp amerykańskiego producenta

Przykładem tak suto zdobionej kolekcji jest seria lamp Bellini znanej na całym świeci marki Feiss. W szeregach kolekcji znajdziemy kilka tzw. głównych źródeł światła zapewniających jednocześnie efektywne oświetlenie i funkcję dekoracyjną. Żyrandol Bellini FEISS  to jeden z najbardziej okazałych projektów wchodzących w skład kolekcji Bellini. Oprawa ta posiada aż 6 źródeł światła stylizowanych na średniowieczne świece woskowe. Szyku dodaje ponadto metaliczne wykończenie w stylu średniowiecznym oraz antyczne kryształy kwarcowe. Nie bez znaczenia jest również fakt, że lampa wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal. Jako uzupełnienie tego projektu w stylizacji holu, pokoju hotelowego lub innego pomieszczenia wykorzystać można podwójny kinkiet pokojowy Bellini. Podobnie jak żyrandol kinkiet składa się ze stylizowanych na świecie źródeł światła (w tym przypadku są to 2 źródła).

lampy Bellini Feiss

 

W przypadku, gdy wielkość pomieszczenia uniemożliwia nam zamontowanie żyrandolu możemy zdecydować się na klasyczną lampę wiszącą Bellini 4. W otoczeniu mieniących się świetliście kryształków znajdziemy 4 źródła światła w kształcie świecy. Lampa swoim charakterem dodaje szyku reprezentacyjnym pomieszczeniom, w którym można ją bez obaw zamontować (przestrzeń biurowa, gabinet, czy też luksusowy salon SPA).

kryształowy żyrandol Bellini Feiss

Tradycyjne lampy Bellini Feiss

Dla osób poszukujących mniej dekoracyjnych propozycji przygotowane zostały takie oprawy oświetleniowe jak zjawiskowa oprawa wisząca Bellini II oraz urokliwy żyrandol Bellini I. Lampy te utrzymane są w geometrycznych kształtach, dzięki czemu wprowadzają do aranżacji wrażenie ładu oraz harmonii. Zarówno Bellini II, jak i Bellini I to kryształowe propozycje wykończone w sposób tradycyjnych. Są one świetnym pomysłem, gdy zależy nam na stworzeniu nienachalnych wnętrz w eleganckim stylu. W szczególności polecamy je do wnętrz hotelowych, tradycyjnych domostw oraz luksusowych restauracji. Całą kolekcję znaleźć można oczywiście w sklepie internetowym z lampami www.lampa-lampy.pl. To właśnie tam na poszukiwaczy prawdziwych okazji czekają przyciągające wzrok projekty pochodzące od znanych na całym świecie producentów oświetleniowych.

0 comment on Bellini Feiss – lampy kryształowe

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *