Friday, 08 December, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Baton Rouge Feiss- lampy ogrodowe
lampy ogrodowe

Baton Rouge Feiss- lampy ogrodowe

Myślisz, że udekorowanie ogrodu oraz jego oświetlenie pochłonie wszystkie Twoje oszczędności? Odkładasz tę decyzję na później, bo nie masz najzwyczajniej w świecie pomysłu jak urządzić ogród lub taras? Skorzystaj z kilku naszych porad i odnów ogród jeszcze przed kolejnym sezonem letnim!

Lampy ogrodowe Baton Rouge Feiss

Lampy Baton Rouge dla wymagających. Jednym z najważniejszych elementów wystroju każdego ogrodu lub działki jest oczywiście oświetlenie. Oprawy oświetleniowe nie tylko pełnią funkcję użytkową. Mogą również być ciekawą ozdobą, która przyciągnie wzrok gości odwiedzających nasz zielony zakątek latem. Na nadchodzący sezon letni marka oświetleniowa Feiss proponuje wszystkim tradycjonalistom swoją kolekcję Baton Rouge. Inspirowane XIX i XX-wiecznym Londynem lampy są ciekawym akcentem, który doda naszemu ogrodowi niecodziennego charakteru. W szeregach kolekcji znajdziemy zarówno główne, jak i poboczne źródła światła, które pięknie rozświetlą nasz ogród nie tylko letnią porą. Odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne lampy mogą służyć swoim właścicielom przez cały rok!

słupek Baton Rouge Feiss

Słupki ogrodowe podświetlające ścieżki

Do wyznaczenia ścieżek lub po prostu stworzenia romantycznej atmosfery wykorzystać można latarnię Baton Rouge lub słupek ogrodowy Baton Rouge II. Mniejszy odpowiednik słupka ogrodowego II, czyli słupek ogrodowy Baton Rouge zastosować można np. w pobliżu wejścia do altanki lub innego miejsca, gdzie będziemy wraz z rodziną i innymi gośćmi spędzać czas w długie, letnie wieczory pełne zapachu grillowanych potraw.

kinkiet Baton Rouge Feiss

Kinkiety Baton Rouge do podświetlenia altany

Naszą altankę ogrodową, taras lub inne miejsce odpoczynku wyposażyć możemy zaś w stylowy kinkiet do ogrodu Baton Rouge III, czarujący kinkiet zewnętrzny Baton Rouge II, lub gustowny kinkiet ogrodowy Baton Rouge Feiss. Każdy z kinkietów utrzymany jest w podobnej stylistyce, dlatego istnieje możliwość dowolnego miksowania ich na tarasie, w altance. Rzucane przez kinkiety światło wprowadzi świetną atmosferę np. podczas rodzinnego grillowania, czy też wieczornego odpoczynku po pracy w ogrodzie. Kinkiety ogrodowe można również wykorzystać jako uzupełnienie oświetlenia wejścia do domu (mocując je wówczas do elewacji) lub garażu.

lampa wisząca Baton Rouge Feiss

Kolekcja Baton Rouge to seria tradycyjna, o klasycznym wyglądzie, który wpasuje się w bardzo wiele rodzajów ogrodów. Ze względu na swój ponadczasowy charakter lampy Baton Rouge można miksować również z innymi oprawami oświetleniowymi, które znajdziecie na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. W świecie pełnym najwyższej jakości lamp i opraw oświetleniowych na pewno znajdziecie coś dla siebie! Przekonajcie się sami!

0 comment on Baton Rouge Feiss- lampy ogrodowe

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *