Wednesday, 29 March, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • AUDRIE Feiss – minimalistyczna elegancja
Feiss, Lampy do salonu

AUDRIE Feiss – minimalistyczna elegancja

Czasami elegancja przyjmuje dość minimalistyczną formę. Tak jest chociażby w przypadku lamp AUDRIE Feiss, których forma i kształt zachowują coś z minimalizmu, ale i z elegancji. To połączenie jest więcej, niż wyjątkowe. Jest ono po prostu czymś niesamowitym!

Wyjątkowy kształt kinkietów AUDRIE Feiss

Kinkiety AUDRIE Feiss to minimalistyczne dzieła sztuki. I choć ich kształt jest dość przewidywalny, to ich kolorystyka i ogólnie pojęty design, są wręcz wyjątkowe. Ich projektanci nieprzypadkowo postawili na srebro, które w tych warunkach wręcz olśniewa swym wyglądem. Idealnie łączy się ono z funkcjonalną powierzchnią świetlną, tworząc razem z nią przepiękną, a zarazem uporządkowaną kompozycję. Na tym jednak nie koniec!

kinkiet AUDRIE Feiss

Minimalizm lampach wiszących AUDRIE Feiss

Lampy wiszące AUDRIE Feiss kontynuują tradycje stylu narzuconego przez kinkiety. Również i tutaj nie brakuje dystyngowanej, bogatej w miraże świetlne kolorystyki, która doskonale łączy się z emitowanym przez lampkę światłem. Efekt ten pogłębia dość nieprzewidywalny kształt oprawy, który łączy w sobie kilka przenikających się elementów. Co ważne – kompozycja ta tylko na pozór jest dość nieuporządkowana!

lampa wisząca AUDRIE Feiss

 

Wyjątkowe zastosowanie, nieograniczone możliwości

Lampy te to rozwiązanie optymalne dla wszystkich osób, które cenią sobie elegancję, ale i prostotę, która połączona jest z pewną dozą zaskakującej nieoczywistości. Projekt ten idealnie sprawdzi się w typowym salonie, ale też w sypialni i korytarzu, Co więcej, warto go połączyć ze stylem minimalistycznym, ale stawiającym też na nowoczesność. Idealną opcją jest tu np, glamour, który łączy w sobie obydwie te cechy. Nawiasem mówiąc, zaprojektowane w ten sposób źródła światła, będą też idealnie współgrać z dużą ilością światła słonecznego. A tego – jak wiadomo – w stylu glamour nigdy nie brakuje.

AUDRIE Feiss

Podsumowując, lampy AUDRIE Feiss to idealna kompozycja dla osób, które chcą zaaranżować swoje wnętrze w elegancki i wyjątkowy sposób. Zwłaszcza, że oświetlenie to samo w sobie jest prawdziwym dziełem sztuki. Polecamy również zapoznac się z innymi rówie ciekaawymi propozycjami przygotowanymi przez tego amerykańskiego producenta.

0 comment on AUDRIE Feiss – minimalistyczna elegancja

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *