Friday, 09 June, 2023

Ekskluzywne oświetlenie Feiss

Oryginalne wzory luksusowych lamp

single post

  • Home
  • Arabesque Feiss – połączeniem minimalizmu i dekoracyjności
Feiss, Lampy do salonu, Stylowe żyrandole

Arabesque Feiss – połączeniem minimalizmu i dekoracyjności

Arabski design Arabesque Feiss powoli powraca do łask. Przepiękne kwiatowe ornamenty, niebiańska kolorystyka, a także orientalne wzornictwo to cechy charakterystyczne dekoracji w stylu arabskim.

Orientalny design, a może minimalizm i prostota?

Orientalizm w lampach Arabesque Feiss bardzo chętnie wybierany jest jako styl dodatkowy, dlatego świetnym pomysłem jest umieszczenie go np. na lampach. Działaniem tym posłużyła się m.in. marka Feiss, wypuszczając w świat własną kolekcję oświetleniową inspirowaną Dalekim Wschodem. Seria Arabesque Feiss zyskała bardzo wielu fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie i do dnia dzisiejszego jest jedną z najczęściej wybieranych kolekcji przedsiębiorstwa oświetleniowego Feiss. Prostota i minimalizm to trendy rządzące światem mody od wielu lat. Ich przeciwieństwem są bogato zdobione sztukaterie, ciężkie gobeliny oraz wyłaniające się zewsząd bibeloty i dekoracyjne drobiazgi. Istnieje, jednak również coś „pomiędzy”. Połączeniem minimalzmu i dekoracyjności jest seria opraw oświetleniowych Arabesque (dostępna na stronie internetowej sklepu oświetleniowego www.lampa-lampy.pl).

lampy Arabasque Feiss

Złoto zdobione lampy Arabasque Feiss

Utrzymana w złotej kolorystyce seria opraw to kompleksowe podejście do tematyki oświetlenia wewnętrznego. Połyskujące złotem lampy idealnie spełnią swe podstawowe zadanie (funkcjonalność przede wszystkim!) w salonie, czy też hotelowym lobby. Tradycyjny kinkiet Arabesque I jest przykładem ponadczasowej lampy, która znajdzie swe miejsce w bardzo wielu modnych aktualnie aranżacjach. Na uwagę zasługuje również jego młodszy brat, czyli luksusowy kinkiet Arabesque II. Jego cechą charakterystyczną jest poziome położenie źródła światła.  Pozwala to na uzyskanie intymnej atmosfery np. w pokoju hotelowym lub domowej sypialni.

kinkiety Arabasque Feiss

W tym sezonie postaw na złoto!

Złoto jest trendem ponadczasowym, który idealnie wpasowuje się w praktycznie każdą aranżację wnętrza. Klasycznym przykładem oprawy oświetleniowej spełniającej te kryteria jest zachwycający plafon wysokiej klasy Arabesque Feiss. Roztaczający wokół siebie blask plafon to dobry pomysł na dodanie salonowi lub sypialni niecodziennego charakteru i wprowadzenie przyjmowanych gości w zachwyt.

Gdzie można kupić lampy Arabesque Feiss?

Co w przypadku, gdy plafon nie jest dla nas dobrym wyborem? Postawmy na świetnie skonstruowaną lampę wiszącą Arabesque Feiss, która przypomina nam ażurową kulę promieniująca blaskiem. Dla bardziej wymagających Klientów producent przygotował szykowana lampę wiszącą Arabesque w kształcie eliptycznym. Wszystkie wyżej wymienione lampy Arabesque dostępne są od ręki na stronie internetowej www.lampa-lampy.pl!

0 comment on Arabesque Feiss – połączeniem minimalizmu i dekoracyjności

Write a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *