Ranking najpopularniejszych lamp marki Feiss w 2018 roku

Przedstawiamy dziś Państwu ranking pięciu najlepiej sprzedających się lamp marki Feiss w 2018 roku.

Piąte miejsce w zestawieniu  zajęła oprawa Huguenot Lake.  Jest to kinkiet łazienkowy, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Stelaż oprawy wykończony został w chromie, natomiast klosz wykonany jest z białego matowego szkła.  Kinkiet ten doskonale sprawdza się zwłaszcza w małych łazienkach, gdzie nie jest wymagane mocne oświetlenie, a mleczny klosz zagwarantuje przyjemne dla oka miękkie światło.

 

Czwarte miejsce w rankingu przypadło lampie Payne. Oprawa ta również należy do oświetlenia łazienkowego, jednak często jest  umieszczana w salonach, pomieszczeniach hotelowych, a nawet salonach fryzjerskich.  Najchętniej kupowaną oprawą z całej serii jest podwójny, bogato zdobiony kinkiet Payne 4. Lampa ta łączy w sonie klasykę z nowoczesnością, chromowana konstrukcja i zdobienia subtelnie połączone zostały z mlecznym białym kloszem.

 

Najniższe miejsce podium przypadło klasycznej oprawie Drawing Romm, jest to prosty żyrandol z prostymi kloszami. Lampa ta przepięknie prezentuje się zwłaszcza w wysokich pomieszczeniach zamontowana na długim łańcuchu. Klienci, którym przypadnie ona do gustu, a mieszkają w niższych wnętrzach będą mogli zakupić jeden z plafonów tej serii.

Drugie miejsce w rankingu za 2018 rok należy do lampy wiszącej Parkman. Projekt ten jest banalnie prosty i wielokrotnie wykorzystywany był przez projektantów opraw oświetleniowych, jednak ciekawe wykończenia sprawiły, że lampa ta uzyskała wyjątkową świeżość i ponownie znalazła uznanie wśród klientów na polskim rynku.

 

 

 

Zwycięzcą rankingu została lampa wisząca Prospect. Oprawa ta zwyciężyła ze sporą przewagą nad kolejnymi lampami marki Feiss i również w ogólnym zestawieniu popularności opraw oświetleniowych plasuje się na wysokiej trzeciej pozycji.

Leave a Comment