Lampy OBERLIN – Feiss – funkcjonalność w kształcie kuli

Idealne piękno może łączyć w sobie lekkość i bogactwo zdobień. Tak jest chociażby w przypadku lamp OBERLIN – Feiss, których aranżacja opiera się na kształcie lekkiej, stylowej kuli. Co warto wiedzieć o tym niezwykłym projekcie?

Światło, które robi wrażenie

Lampy z rodziny OBERLIN – Feiss przyciągają wzrok. Nic w tym dziwnego, skoro ich aranżacja jest niezwykle lekka, a zarazem… bogata w szereg różnych zdobień. Zastosowanym w tych wiszących lampach kryształowych motywem przewodnim jest kula, która – w zasadzie – jest tylko swoistym rusztowaniem. Składa się ona z półkolistych, połączonych ze sobą części, z których każda jest przyozdobiona w niezliczoną ilość kryształów i innych zdobień. W momencie włączenia światła tej niezwykłej lampy, zaczyna ono niejako „przebijać się” przez wspomniane kryształy i tworzyć całą, przebogatą feerię delikatnych, świetlistych punkcików.

Aranżacyjna delikatność

Mimo swych oświetleniowych walorów, lampy OBERLIN – Feiss wyróżniają się niesamowitą, estetyczną lekkością. Cóż, zastosowanie tu dużej, świetlistej kuli z pewnością psuło by ten wizerunek. Dlatego zamiast niej postawiono tu na delikatnie zarysowaną, strukturalną kulę, której obrys nie przytłacza, lecz zaskakuje. W związku z tym, że mowa tu o lampie wiszącej, jest to też projekt niezwykle praktyczny. Duża jasność zainstalowanego w nim źródła światła sprawia, że lampa ta może oświetlić nawet duże, funkcjonalne wnętrza. Jednym słowem – zaskakuje ona swą potęgą, która zamknięta jest w aranżacyjnej delikatności, a nawet… niewinności.

Zastosowanie – podstawowe wskazówki

Lampy z rodziny OBERLIN – Feiss sprawdzą się wszędzie tam, gdzie szczególny nacisk kładzie się na piękno powiązane z funkcjonalnością. Ich bogate, kryształowe zdobienie doskonale będzie się łączyć z aranżacją klasycznego, być może i urządzonego na biało wnętrza salonu lub pokoju dziennego. Z pewnością warto ją też wprowadzić do wnętrz, w których pierwszoplanową rolę odgrywa przestrzeń i naturalnie emitowane światło.

Podsumowując, lampy z rodziny OBERLIN – Feiss wyróżniają się bogatym zdobieniem i niecodzienną aranżacją. I właśnie dlatego warto je mieć!

Leave a Comment