Kenney – Feiss

O odrobinie luksusu marzy każdy z nas. Dalekie rejsy statkiem, podróże dookoła świata… Doznania te być może są poza naszym zasięgiem, ale dzięki serii lamp Kenney marki Feiss możemy wprowadzić do naszych wnętrz eleganckie oprawy oświetleniowe, które będą zachwycać nas swoim wyglądem każdego dnia. Angielskie lampy Kenney są połączeniem tradycji i nowoczesności, dlatego też będą pasować zarówno do zachowawczych aranżacji, jak i bardziej dynamicznych pod względem kolorystyki wnętrz.

Luksusowe oprawy oświetleniowe marki Feiss to nowoczesny design połączony z tradycyjną formą. Eleganckie, a zarazem szykowne lampy z kolekcji Kenney pozwalają nie tylko na świetne doświetlenie pomieszczenia, ale również jego dekorację. Mała lampa wisząca z serii Kenney jest świetnym przykładem, jak niewielkim kosztem odświeżyć np. sypialnię lub kobiecy gabinet. Jej dopełnieniem jest kwadratowa lampa wisząca Feiss, która z powodzeniem może stanowić główne źródło oświetlenia w salonie czy niewielkim pokoju hotelowym. Ażurowe wykończenia opraw oświetleniowych Kenney dodają lampom takim jak wyspowa lampa wisząca  nad stół, czy też luksusowy plafon w kształcie kwadratu, niecodziennego charakteru i czyni z nich luksusową ozdobę.

Do mniejszych pomieszczeń, a także jako dodatek do większych aranżacji, stworzony został m.in. mały nowoczesny kinkiet pokojowy Feiss, który w połączeniu z ciepłym źródłem światła, wprowadza magiczną atmosferę nie tylko podczas zimowych wieczorów we dwoje. Jego zupełnym przeciwnikiem jest nowoczesna płaska oprawa ścienna LED, jej nowoczesny charakter świetnie dopełni biurowej atmosfery, która zazwyczaj pełna jest niedopowiedzianych słów, słownych utarczek, a także napięcia związanego z terminami realizacji. Elegancki wygląd oprawy będzie tonował napięcie, a także przyciągał wzrok gości i pracowników biura. Płaska oprawa ścienna jest również świetnym wyborem, gdy mamy do czynienia z mniejszymi pokojami, czy też wąskimi pokojami typu wagon.

Każda z  lamp z kolekcji Kenney to wyjątkowa oprawa, która zasługuje na najlepszych towarzyszy. Ażurowe wykończenie, tradycyjne kształty, a także nowoczesny design to cechy, których na próżno szukać u innych producentów. Marka Feiss to światowy lider branży oświetleniowej. Jej lampy mogą zagościć również w Twoim domu, biurze, hotelu, czy też restauracji. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą sklepu internetowego z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. Pośród wielu propozycji, na pewno znajdziesz tę, która zachwyci nie tylko Twoje oczy, ale również serce…

Leave a Comment