HOBSON – Feiss – propozycja dla osób, które lubią dużo… światła

Trudno urządzić wnętrze domu bez odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia. To ono decyduje o tym, jak rozświetlone będzie wnętrze i jak – w ogólnym rozrachunku – będzie się ono prezentować. Na szczęście dzięki lampom  HOBSON – Feiss, kwestia odpowiedniej aranżacji wnętrza zejdzie na drugi plan. Są to bowiem lampy, które same w sobie tworzą piękny nastrój i to niezależnie od tego, jak dane pomieszczenie jest zaprojektowane.

Hobson

Przyciemniane szkło robi wrażenie

Lampy HOBSON – Feiss to rozwiązanie, które urzeka swoim specyficznym i niezapomnianym wyglądem. Ich klosze składają się z dość oryginalnie zaaranżowanego szkła o lekko przyciemnianej stylistyce. Uwagę zwraca również sposób jego ukształtowania, który przywodzi na myśl połączenie stylu loftowego z pewną dozą nowoczesności. Nic więc dziwnego, że lampy te budują swoisty nastrój we wnętrzu wybranego pomieszczenia, wzbogacając go iście minimalistycznym designem.

 

Zastosowanie – co warto wiedzieć?

Lampy z rodziny HOBSON — Feiss to idealna propozycja dla typowych, nowoczesnych wnętrz, które utrzymane są w lekko minimalistycznej, a jednocześnie postindustrialnej stylistyce. Świadczą o tym wspomniane już wcześniej, loftowo ukształtowane klosze, a także dość minimalistyczna struktura, na której są one podwieszone. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jest to nawiązanie do typowej, industrialnej stylistyki, w której minimalizm odgrywa szczególnie ważną rolę. Poza tym nie ulega wątpliwości, że lampy HOBSON – Feiss sprawdzą się również w jasno rozświetlonych i naturalnych wnętrzach. Skojarzenia ze stylem loftowym nasuwają się tutaj same…

Kilka słów podsumowania

Lampy loftowe HOBSON – Feiss to idealna propozycja dla osób ceniących sobie dużą dawkę rozświetlonej przestrzeni. Ich charakterystycznie ukształtowane klosze wypełnią ją mnóstwem światła a co za tym idzie – sprawią, że pomieszczenia te staną się jeszcze bardziej przystępne, wyjątkowe i… malowane światłem.

Leave a Comment