Cody – Quoizel

Stworzenie spójnej, a zarazem efektownej aranżacji to nie lada wyzwanie. Dobór poszczególnych elementów powinien zostać dokładnie przemyślany. Miłośnicy stylu modernistycznego powinni przyjrzeć się bliżej lampom wiszącym Cody marki Quoizel. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie oryginalne formy przyciągające wzrok. Omawiane lampy będą idealnie pasować do wnętrz industrialnych, ale nie tylko. Wszystko zależy od osobistych upodobań – podczas planowania wystroju warto jest wykazać się kreatywnością.

Przemysłowy design

Lampy z kolekcji Cody marki Quoizel zachwycają swoim niebanalnym designem. Są one utrzymane w nieco przemysłowym stylu, co usatysfakcjonuje miłośników niesztampowych form. Genialnie sprawdzą się we wnętrzach loft, ale nie tylko. Jedno jest pewne – odmienią charakter niejednego wystroju. Połyskująca powierzchnia pięknie odbija światło. Sporym zainteresowaniem cieszą się modele utrzymane w kolorystyce niklu, jednak warto także sprawdzić, jak prezentuje się odcień miedzi.

Staranne wykonanie

Oświetlenie z serii Cody marki Quoizel sprawia wrażenie wyjątkowo luksusowego. Należy podkreślić, że wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z certyfikowanych materiałów, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych niedociągnięciach. Warto wspomnieć także o wysokiej wytrzymałości. Nie trzeba obawiać się przedwczesnych śladów użytkowania, które mogłyby powstać pod wpływem negatywnego oddziaływania czynników zewnętrznych.

Wysoka funkcjonalność

Kolejnym atutem lamp Cody od Quoizel jest funkcjonalność. Za ich pomocą można skutecznie oświetlić nawet duże przestrzenie. Wydają się być świetną propozycją do salonu, jadalni, a nawet kuchni. Nowoczesne, a zarazem relatywnie proste formy dają wiele możliwości aranżacyjnych. Nie trzeba obawiać się, że w pomieszczeniu będzie panował przepych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć kilka opraw oświetleniowych, które razem będą tworzyć gustowną kompozycję.

Leave a Comment