Carter – lampy z ekskluzywnej serii marki Feiss

Poszukujesz niebanalnych i jednocześnie eleganckich opraw oświetleniowych? Chciałbyś postawić na ponadczasowe rozwiązania, które będą modne również za kilka lat? A może po prostu jesteś w trakcie poszukiwań nowoczesnych lamp charakteryzujących się minimalistycznym wyglądem?

Kolekcja lamp Carter marki Feiss to ciekawe rozwiązanie, na które warto postawić, gdy urządzamy nowoczesny salon, sypialnię, czy też przestrzeń biurową. W serii znajdziemy główne źródła światła, które świetnie sprawdzą się w naszych wnętrzach przez kolejne kilka lat. Na szczególną uwagę zasługuje Carter B dwukolorowa stożkowata lampa wisząca, czyli oprawa oświetleniowa utrzymana podobnie jak cała kolekcja w tonacji bieli oraz złota. Jest to połączenie, które jest zawsze modne i nigdy się nam nie znudzi! W szczególności polecamy tę lampę do salonów i sypialni, które są utrzymane w stylu glamour lub w duchu skandynawskiego minimalizmu.

Wisząca lampa Carter A w biało-złotej kolorystyce to kolejne nowoczesne rozwiązanie będące częścią kolekcji oświetleniowej Carter. Lampa ta utrzymana w kolorystyce złota i bieli to totalny hit, którego nie może zabraknąć w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki tej lampie we wnętrzach będzie panowało nie tylko wrażenie ładu i harmonii, ale otrzymamy również ciekawą aranżację, która na pewno przyciągnie wzrok otoczenia. Jako uzupełnienie tej oprawy oświetleniowej użyć możemy klasycznych kinkietów lub nowoczesnych rozwiązań, które podobnie jak kolekcję Carter, znaleźć można w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

 

 

Ostatnim z elementów budujących niebanalną kolekcję Carter marki oświetleniowej Feiss jest Carter F stożkowaty plafon o złotej bazie i białym kloszu.  Jest to geometryczna oprawa oświetleniowa, którą z powodzeniem można zamontować w sypialni, salonie lub innym, dowolnie wybranym miejscu. Plafon pomimo swoich bazowych kolorów jest modnym dodatkiem, który będzie wyróżniał się na tle otoczenia. Podobnie jak cała kolekcja Carter jest on ciekawym rozwiązaniem dla tradycyjnych opraw oświetleniowych.

Decydując się na zmianę lamp i opraw oświetleniowych we wnętrzach pamiętajmy, żeby postawić na rozwiązania nie tylko tradycyjne, ale również alternatywy, które również będą modne przez kolejne kilka, kilkanaście lat. Kolekcja Carter marki Feiss to właśnie przykład takiej kolekcji, o której będziemy z zachwytem mówić również w przyszłych sezonach. Wszak połączenie bieli i złota to kompozycja, która nigdy się nam nie znudzi! Mogliśmy się o tym przekonać przez kilkadziesiąt ostatnich sezonów wnętrzarskich.

Leave a Comment