Brianna – nowoczesna seria marki Feiss

Minimalistyczny design jest świetnym wyborem zarówno do salonu, sypialni, jak i przestrzeni biurowej. Proste, a jednocześnie przyciągające wzrok oprawy oświetleniowe w kilka chwil potrafią odmienić wnętrze. Kolekcja Brianna marki Feiss jest świetnym przykładem minimalistycznej serii, która spodoba się każdemu bez względu na wiek! Proste, geometryczne formy oraz jasna kolorystyka to cechy, które zawsze są i będą modne we wnętrzach.

Jako główne źródło światła w kolekcji Brianna znajdziemy subtelny żyrandol Brianna 9  Feiss o minimalistycznej formie. Zastosowanie 9 źródeł światła umożliwiło stworzenie lampy, która bez problemu poradzi sobie z oświetleniem również większych przestrzeni. Subtelny żyrandol Brianna 9 dostępny w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl w szczególności polecany jest do minimalistycznych aranżacji sypialni, biura oraz pokoju dziennego. Jako jego uzupełnienie wykorzystać można (również będący częścią serii Brianna) minimalistyczny kinkiet Brianna 2 z białymi abażurami. Jest to nowoczesna oprawa oświetleniowa idealna jako dodatkowe źródło światła. Jej wykorzystanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do przestrzeni mieszkalnych. Minimalistyczny kinkiet można wykorzystać również w salonach kosmetycznych, salonach SPA, a także biurach. W przestrzeni hotelowej kinkiet Brianna 2 również znajdzie swoje miejsce.

Całą aranżację oświetleniową można wyposażyć również w pojedynczy kinkiet w klasycznej aranżacji Brianna 1. Ten niewielki kinkiet wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Zestawienie ze sobą kilku tego typu kinkietów świetnie sprawdzi się w domowym kąciku wypoczynkowym, czy też w kobiecej garderobie. Kinkiet Brianna 1 może stać się również alternatywą dla tradycyjnej lampki stojącej na nocnym stoliku. Umieszczony nad wezgłowiem łóżka lub po jednej z jego stron kinkiet uprzyjemni wieczorne czytanie książki lub oglądanie telewizji. Kinkiety Brianna 2 i Brianna 1 mogą być ze sobą dowolnie miksowane. W większych pomieszczeniach zastosowana może być ich większa ilość, która pozwoli np. ułożyć je w sposób geometryczny. Minimalistyczne kinkiety marki Feiss to modny dodatek, którego nie może zabraknąć w naszych domach w tym sezonie.

Wszystkie elementy niezwykle minimalistycznej serii Brianna przedsiębiorstwa oświetleniowego Feiss dostępne są w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji opraw oświetleniowych przeznaczonych zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Leave a Comment