Botanic połączenie szkła i metalu

Botanic i floral to stylistyka, która króluje w aranżacji wnętrz od kilku sezonów. Nawiązujące do flory (roślinności) elementy dekoracyjne oraz oprawy oświetleniowe są świetnym pomysłem na „przemycenie” kilku botanicznych elementów, szczególnie wtedy, gdy nie mamy czasu lub środków finansowych na całkowitą rearanżację wnętrza.

Delikatna, a zarazem klasyczna oprawa oświetleniowa z serii Botanic marki Feiss jest idealnym przykładem dla powiedzenia, że czasami mniej oznacza więcej. Wykonane z wysokiej jakości metalu i szkła lampy Botanic Posiadające roślinne zdobienia oprawy oświetleniowe Botanic w szczególności polecane są do wnętrz nowoczesnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je także w pomieszczeniach o tradycyjnym charakterze, które potrzebują odświeżenia. Pośród szeregów kolekcji Botanic (dostępnej w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl) znajdziemy główne źródła światła, które w przepiękny sposób rozświetlą salon, sypialnię, czy też pokój hotelowy lub pomieszczenie biurowe.

 

Dla osób, które pomimo nowoczesnej duszy posiadają klasyczne upodobania, zaprojektowana została pełna blasku ekskluzywna lampa wisząca Botanic. Produkt ten doskonale czuje się solo, jak i parami. Pojedynczą lampę zamontować możemy np. nad stolikiem kawowym, podczas gdy kilka z nich świetnie rozświetli stół jadalniany lub większe pomieszczenie typu sali konferencyjnej. Lampa wisząca Botanic to elegancki i szykowny produkt, którego nie może zabraknąć w domach osób łączących minimalizm z szykiem i elegancją. W nowoczesnym pokoju dziennym swoje miejsce na pewno znajdzie także elegancki plafon do salonu Botanic. Ten elegancki plafon ze zdobieniami w stylu botanicznym w połączeniu z ciepłym odcieniem światła stworzy w pomieszczeniach cudowną atmosferę. Przechodzące przez inkrustacje światło rozprasza mrok i maluje na ścianach ciekawe wzory. Do pomieszczeń mniejszych, a także pokoi hotelowych stworzony został mniejszy model plafonu, znany jako mały plafon ze szklanym ozdobnym dyfuzorem światła Botanic. Jest to niewielka oprawa świetlna, którą polecamy szczególnie wtedy, gdy w pomieszczeniu znajdują się również inne lampy oraz kinkiety. Podobnie jak jego większy odpowiednik mały plafon rzuca przepiękne wzory na ścianę podczas jego użytkowania.

Jak pokazuje wieloletnie doświadczenie, czasami, by zmienić wygląd pomieszczenia wystarczy jedynie nabyć nową oprawę oświetleniową. Podobnie jest w tym przypadku. Seria Botanic marki Feiss to niekwestionowany hit, który odmieni Twoje wnętrza. Podejmiesz wyzwanie?

Leave a Comment