AUDRIE – Feiss – minimalistyczna elegancja

Czasami elegancja przyjmuje dość minimalistyczną formę. Tak jest chociażby w przypadku lamp AUDRIE – Feiss, których forma i kształt zachowują coś z minimalizmu, ale i z elegancji. To połączenie jest więcej, niż wyjątkowe. Jest ono po prostu czymś niesamowitym!

Wyjątkowy kształt kinkietów

Kinkiety AUDRIE – Feiss to minimalistyczne dzieła sztuki. I choć ich kształt jest dość przewidywalny, to ich kolorystyka i ogólnie pojęty design, są wręcz wyjątkowe. Ich projektanci nieprzypadkowo postawili na srebro, które w tych warunkach wręcz olśniewa swym wyglądem. Idealnie łączy się ono z funkcjonalną powierzchnią świetlną, tworząc razem z nią przepiękną, a zarazem uporządkowaną kompozycję. Na tym jednak nie koniec!

Piękno zaklęte w lampach wiszących

Lampy wiszące AUDRIE – Feiss kontynuują tradycje stylu narzuconego przez kinkiety. Również i tutaj nie brakuje dystyngowanej, bogatej w miraże świetlne kolorystyki, która doskonale łączy się z emitowanym przez lampkę światłem. Efekt ten pogłębia dość nieprzewidywalny kształt oprawy, który łączy w sobie kilka przenikających się elementów. Co ważne – kompozycja ta tylko na pozór jest dość nieuporządkowana!

Wyjątkowe zastosowanie, nieograniczone możliwości

Źródła światła AUDRIE – Feiss to rozwiązanie optymalne dla wszystkich osób, które cenią sobie elegancję, ale i prostotę, która połączona jest z pewną dozą zaskakującej nieoczywistości. Projekt ten idealnie sprawdzi się w typowym salonie, ale też w sypialni i korytarzu, Co więcej, warto go połączyć ze stylem minimalistycznym, ale stawiającym też na nowoczesność. Idealną opcją jest tu np, glamour, który łączy w sobie obydwie te cechy. Nawiasem mówiąc, zaprojektowane w ten sposób źródła światła, będą też idealnie współgrać z dużą ilością światła słonecznego. A tego – jak wiadomo – w stylu glamour nigdy nie brakuje.

Podsumowując, lampy AUDRIE – Feiss to idealna kompozycja dla osób, które chcą zaaranżować swoje wnętrze w elegancki i wyjątkowy sposób. Zwłaszcza, że oświetlenie to samo w sobie jest prawdziwym dziełem sztuki.

Leave a Comment